Vitajte na mojej webstránke!

Volám sa Jonika (vyslovte Džonika) a poskytujem služby vykladania Tarotu.

Popri Tarote sa venujem aj anjelom, vykladaniu snov, čakrám, poradenstvu a čisteniu od negatívnej energie. Recenzie od mojich klientiek nájdete po kliknútí na tento link.

Neváhajte a popozerajte si všetko, čo vás tu zaujme...

Zaregistrujte sa do mojho newsletter (obežník). Zostaňte so mnou v kontakte vyplnením tohto formulára.

Mám prečítané Podmienky a súhlasím s nimi

Ďakujem. Vaša správa bola odoslaná!

Ak máte otázku ohľadom lásky, Vášho vzťahu, práce, financií, alebo kariéry, tak ste prišli na správne miesto. V Tarote je možné nájsť veľa dopovedí na rôzne otázky, a preto chcem zvýrazniť, že moje služby nie sú limitované len na otázky, ktoré sú spomenuté vyššie. Dokážem Vám pomôcť aj vtedy, ak máte problém vyložiť si svoje sny, alebo chcete zistiť, ako objaviťsvoje vlastné mimozmyslové vnímanie, či posilniťempatiu.

 

Moje výklady sú presné a veľmi detailné. Spojím sa s Vašimi duchovnými sprievodcami, Vcítim sa do Vašej situácie, akoby bola mojou a zistím všetko, čo potrebujete v danom čase vedieť na to, aby ste sa mohli pohnúť vpred tým správnym smerom.

 

Sústredím sa na to, čo spraviť teraz, v prítomnosti, aby ste si vedeli zobrať Váš osud do vlastných rúk a dosiahnuť to, čo chcete v budúcnosti. Samozrejme, s tým je spojený aj náhľad do budúcnosti.

 

Pracujem v pozitívnom duchu, a preto Vás chcem ujistiť, že Váš výklad bude napísaný tak, aby Vás podporil, povzbudil a inšpiroval na to, aby ste išli za tým, čo Vás priblíži k Vášmu Výššiemu Ja (kedy naplníte svoju rolu v tomto živote) a priblíži k šťastiu.

 

Čo o mojich výkladoch hovoria klientky:

"Ja nemám slov . Ako to dokážete ? Presne presne každá veta je úplne tak napísaná ako to momentálne u mňa prebieha 95% je napísaných presne do jediného slova a 5%, to je budúcnosť ...... Ja tomu fakt nechápem úplne ste sa trafili..." - Evka

 

"Inak s vami budem mávat sedenia takto..určite častejšie..hrozne veľa veci sedí..až..fakt som sedela úplne mimo..pri každom odstavci..." - Lenka

"Som rada a zároveň má teší, že som Vás našla. Niekoho s takýmto prístupom, ako máte vy- veľmi dobrý ,pochvaľujem, som ešte nestretla" – Soňa

Strasne vám ďakujem od vás sa vsetko číta s takou radosťou ze to neni možné - Saška

...viac hodotení od mojich zákazníkov  nájdete v Recenziách.